Кондратюк обратился к украинцам: «…хочу скорее покинуть этот мир. Определяйтесь, потому что может быть поздно…»

Share

Кондратюк обратился к украинцам: "...хочу скорее покинуть этот мир. Определяйтесь, потому что может быть поздно..."

Известный украинский продюсер и телеведущий Игорь Кондратюк обратился к украинцам, которые выступают против прививок от коронавируса.

На своей странице в Facebook он пригрозил банить и удалять всех антивакцинаторов из друзей. Также Кондратюк добавил к сообщению две фотографии — свой архивный снимок из ковидного отделения больницы в марте этого года и фото вакцины, которой иммунизировался в июле.

Мои фейсбучные друзья! Опять о наболевшем. Если вы пользуетесь смартфоном, мобильной связью и компьютером, а не пишете на бересте/пергаменте; ездите на авто (автобусах, самолетах, etc.), а не на бричках/подводах; пользуетесь туалетной бумагой, а не подтираетесь лопухами; ваши дети ежедневно утром ходят в школу, а не в лес по грибы и ягоды; живете в домах, а не в мазанках/землянках; другими словами – если вы живете в 21-м веке, то у меня вопрос: почему некоторые из вас поститят бред о вреде вакцинации от COVID-19?,- написал Кондратюк.

Телеведущий также призвал не медлить и делать прививки от коронавируса.

Хотите, чтобы вас и ваших детей врачи не вытаскивали с того света после заражения коронавирусом – вакцинируйтесь! Не хотите вакцинироваться — обязательно в конце коммента напишите: «хочу быстрее покинуть этот мир, поэтому я — антивакцинатор / ка». Определяйтесь, потому что может быть поздно … Разум победит! Хорошего дня!, – отметил Кондратюк.

ЧИТАТЕЛИ КОММЕНТИРУЮТ:
.
● Пане Ігоре поважаю вас як публічну особистість ,но тут ви перегнули палицю.Стало зрозуміло одне , що й ви туди же.Невакцинованим жити в лісі в землянках ,підтиратися лопухом і їсти ягоди і гриби. Хай буде так !!!!! І де логіка??? Ці люди будуть здорові і жити довго….. Не туди вітер дує ..

● Люди! У чому ви звинувачуєте Ігоря Кондатюка, котрий висловив свою позицію! Про яке корито ви говорите ? Про які заклики? Ви про що? Хто Вам промив мізки? Де логіка взагалі? Це просто неймовірно — хто розпускає ці плітки? Ні, я прекрасно все розумію — вся ця упевненість багатьох людей в конспірологічних теоріях керування людством з єдиного центру, рано чи пізно мала вирватись назовні, І вона вирвалась у такий несподіваний спосіб ! Я й сам іноді дуже серйозно обдумую різні конспірологічні теорії, але уявити собі, що хтось один чи якась купка осіб здатна через ЗМІ маніпулювати всіма континентами і расами, а заодно і християнами, і мусульманами, і буддистами, і атеїстами — це просто поза межами логіки!!! Але в тому й справа, що логікою керуються інтелектуали, а їх одиниці. Тоді як сугестивний вплив негативних емоцій, якими охоплений нині люд, це ще гірше від епідемії — це інформаційна чума, від якої немає ліків! І важко сказати, чим може закінчитися ця істерія, яка точно підігрівається і направлена проти цивілізованого світу і розвинених країн Заходу. Але все робиться надзвичайно уміло і тонко — і все це є одна з форм гібридної війни, а саме її психологічна складова.

● Пане Ігоре, дякую за висвітлення Вашої думки!
Дай боже колись цим людям просвітлення, бо через невігласів і діти їх страждають.

● Ігор! З тобою згідна! Своїх родичів я заставила всіх вакцинуватись! Звичайно мусять теж бути обережні-мити руки, дотримуватись дистанції і т д і т і! Слава Богу, ми всі здорові! Шкода, що є люди, які відмовляються, або ще гірше купляють сертифікати, але надіюсь щщо більше мислячий нарід прийме править не рішення!!!

● Живу в Італії, люди вакцинують я і захворювань на ковід набагато зменшилось. Я, мої рідні і всі знайомі вакцинована і ніхто не жалкує, Слава Богу всі живі і здорові.
Нікого не агітую-кожен робить свій вибір, але люди-думайте!
Якби не було вакцин раніше, то хтозна чи були б ми з вами.

● ,От утрата!!!! Удаляй.
Маячня яка!!!
Я після мікроінсульту,уже перехворіла цією коварною хворобую, цілий рік антітіла держаться, і це моє здоров’я, я рішаю ставити чи не ставити, хай умру від цієї хвороби но не від привівки.
Знайшли вакцину, прививатись обов’язково а чого не для тих хто захворів найти ліки.
Чи від колорадського жука не можуть знайти як від нього збавитись.
Всього доброго!

● Мені так соромно, що українці, які щоденно ховають 900 померлих від СОVID, такі тупі та печерні досі, що навіть немає що сказати. Я, як лікар ковідного відділення, дуже дякую вам за адекватність, Ігоре, це інтелект насамперед. Але стадо невиправне, судя з коментарів, має відбутися якісь природний відбір. Якби б вони ще й до лікарні не йшли, то чудово б будо зовсім.

● Я б ввела платне лікування від ковіду та його ускладнень платне лікування для тих, хто відмовляється вакцинуватися. Хіба не логічно? Людина свідомо ігнорує заходи безпеки і тим стає уразливішою до вірусу, а ми, платники податків, маємо оплачувати їх лікування? Несправедливо. До речі, нагадаю, що зараз в лікарнях з тяжким перебігом хвороби 98 відсотків невакцинованих. Така у них була позиція. Так за позицію треба нести відповідальність — платити.

● Я не агітую,і не проти вакцини,але дайте людям самим зробити вибір(не примушуйте і не тисніть)…..Масочний режим()() хтозна чи допомагає дотримуються,але хвороба не вибирає хто вакцинований,а хто ні…-все залежить на мою думку від кожного організму,своєчасного звернення(і розумного лікування лікаря)…. Чомусь ціле літо все було більш менш,за кордон їхали,куди попало,тут спрогнозували хворобу на цей період і о да,такі вгадали…Погоду неможуть точно визначить ,проте хвороби з точністю до 100%…

● Не займайтесь ,агітацією ,це не Ваша справа нав»язувати свою точку зору людям. Кожна людина вирішує сама за себе…….Якщо Ви провакцинувались ,то чого захворіли і зараз в лікарні під маскою.? Вакцина не пройшла випробування і нікому невідомо, що буде з провакцинованими у віддаленому часі.Доречі віруса ніхто не бачив ,він не видалений ,то проти ,чого Ви вакцинуєтесь?

● я жодним чином не антивакс. але примусова складова вакцинація всіх без розбору і тупе порівняння не вакцинований — мертвий просто вже ту мач. Абсолютна більшість людей переносять ковід безсимптомно або як легке грві. вакцинація обов’язково потрібна групі ризику — це літні люди , бо саме у них велика смертність і саме ця вікова категорія хворіє легше після щеплення . наступне питання якого біса чипають вже перезворівших? я вже впродовж року спостерігаю за своїми антитілами, ряд ПРАКТИКУЮЧИХ лікарей і ряд досліджень кажуть про тривалий імунітет у абсолютній більшості перехворівших. щеплення потрібне — але не в такому форматі . коли укол зробили і на потяг одразу можна .

● Я живу на Мальті. Тут майже 90% вакцинованих. Ніякого ср@чу, ніяких демонстрацій, ніяких петицій проти. Населення країни само вирішило, що краще бути вакцинованим. Між іншим, ні одного випадку померлих після щеплення.

● Навіщо змушують вакціонуватись тих, хто перехворів? Чому після довідки, про наявність антітіл не видають «зелений сертифікат»? Ті, хто перехворів мають імунітет не гірший від вакцинованих. Це давно відомо. Тількі після хвилі протестів в країнах Европи розпочато виписку «зелених сертифікатів» тим, хто перехворів. Тож протести потрібні, інакше держава плює на громадян.

● Не навязывай, и не утверждай,как будет лучше и что людям нужно делать. У нас пока,что свобода слова и выбора. Крепостное право ещё в 1861 было отменено Алексадром вторым. И не понятно, кто ещё жить будет:- которые… укололи не понятно , что. Или Люди , с трезвым мышлением!!!

● Я перехворів, і маю розуміння що це за хвороба. Вважаю тотальне бездумне щеплення є безглуздим. Мруть тв хто має супутні захворювання, а щеплюють крепких і здорових. Звичайна формальність.
Тепер можете видалити як противника безглуздого тотального щеплення без намагання реально спасти тих хто може померти. І я проти тих, хто кричить і підтримує таку вакцінацію. І так, я вимушено щеплений як бюджетник викладач.

● Я не буду писати, що є правильним ,а що ні. В минулому році наш син захворів на Ковід,тоді ще не будо в доступі вакцини. Телефонує до сімейного лікаря(перша ланка мед допомоги). Розказує проте що дружина хвора я теж захворів. На що йому сімейний лікар каже, — а що від мене хочете- йому сказали що він має робити, то він по телефону!!! призначив лікування. В цьому році чоловік після інфаркту, заболів на Ковід, теж телефонує до сімейного лікаря, теж саме питання, а що ви хочете від мене. Слухаю, дивлюсь і намагаюсь зрозуміти, навіщо ти набирав собі пацієнтів. Складається враження, що ти психічно хворий, якщо хворий на Ковід, інакше як можна пояснити питання сімейного лікаря.Перші години дуже важливі при лікуванні Ковіду а тут така допомога.

Share